עגלות שינוע הן דרך מצוינת להעביר פריטים גדולים ממקום אחד למשנהו. הם עמידים מאוד והם נהדרים לשימוש לטווח הארוך. אתה יכול להשתמש בהם לשירותי ועידה, אתלטיקה, תנועה ועוד. עגלות שינוע מועילות אפילו לאחסון לאחר סיום היום.

מהי עגלת שינוע?

עגלת שינוע היא רכב קטן שיש בו גלגלים וידית בחזית. הוא משמש להזיז פריטים גדולים, ומכונה גם משאית יד או עגלה. ישנם כמה סוגים שונים של עגלות שינוע, והם מגיעים במגוון סגנונות. חלקם משמשים להרמה כבדה ואילו אחרים משמשים להובלת פריטים קטנים.

כמה עגלות שינוע הן כבדות, ויכולות להתמודד עם ספים, משטחים לא אחידים ועפר וחצץ עמוסים קשה. עגלת שינוע יכולה לתמוך עד 330 פאונד, והידיות מתקפלות לאחסון קומפקטי. עגלות שינוע עשויות מאלומיניום ועובי 21 "x 17" x 10 "בעובי כאשר הם מקופלים.

ישנם שני סוגים של עגלות שינוע: משאית היד והדולי. לשניהם השימושים שלהם. משאית יד היא רכב שימושי וקל משקל שימושי להזיז חפצים קטנים, ואילו דולי היא עגלה כבדה המיועדת להעברת פריטים גדולים יותר. עליכם לשקול תמיד את סוג העגלה של דולי לפני שתרכשו אחת.

עגלת שינוע היא מכשיר שהופך את האובייקטים הכבדים לקלים ובטוחים יותר. זה מבטל את הסיכון להפיל פריטים כבדים ולהפחית את המתח על גופך. מכשירים אלה הם בעצם פלטפורמה עם גלגלים בחזית. הם מאפשרים לך להרים ולהנחות את החפצים הכבדים ליעד שלך בקלות.

מהם היתרונות של עגלות שינוע?

בין אם אתם מעבירים פריט גדול או סתם ריהוט כבד, עגלות שינוע יכולות לעזור לכם לבצע את העבודה בקלות. בניגוד למלגזה, עגלות שינוע מצוידות בגלגלים חלקים. המשמעות היא פחות מאמץ מצידך והפחתת הסיכון לפציעה.

עגלות עגלות כלי עזר מגיעות במגוון סגנונות, גדלים ומשקולות. חלקם מיועדים להעברת פריטים קטנים, בעוד שאחרים גדולים מספיק כדי לשאת כמה מאות פאונד. לחלק מהדגמים יש ידיות כדי להקל על התנועה, וגלגלי הקיק שלהם בדרך כלל ניתנים לנעילה. לעגלות השירות יש מגוון שימושים, וניתן להשתמש בהן במקומות רבים ושונים.

עגלות שינוע עוזרות למפעילי קווי הייצור להיות פרודוקטיביים יותר. הם מאפשרים להם להזיז את המוצר מהר יותר ממלגזה. הם יכולים גם לעזור להם להגיע לפחים גבוהים. הם גם מגנים על עובדים מפני פציעות הקשורות לעבודה. עגלת ידיים בצורת "L" מאפשרת למפעיל לעבוד בזמן הישיבה או העמידה, מה שמקל עליהם להרים ולתמר פריטים כבדים.

עגלות שירות כבדות הן אידיאליות למחסנים ויישומים תעשייתיים. הם יכולים לשאת עומסים כבדים ונועדו להפחית את גודש רצפת הצמח. עגלות אלה יכולות להיות מופעלות או אוטומטיות באופן ידני, ומאפשרות למפעילים להקים מסלול שנקבע מראש מבלי לשבש את הפעילות המתמשכת. הם גם עוזרים בהעמסת מכולות, שיכולים להוות אתגר עם מלגזות.

איך עגלות שינוע יכולות לעזור לעסק שלך?

עגלות שינוע מקלות על העובדים להזיז חפצים גדולים ומגושמים. זה גם הופך את זה לבטוח יותר להזיז ציוד כבד מכיוון שהם לא צריכים לדאוג לחוטי חשמל או צינורות פנאומטיים. זה מצמצם את הסיכון להפרעות שרירים ושלד ונזק למוצר.

העברת טלוויזיה גדולה עם מסך שטוח, למשל, יכולה להיות משימה קשה ללא עגלה. זה יכול לקחת כמה אנשים עשרות מטרים כדי לשאת טלוויזיה של 80 פאונד. עגלות שינוע עוזרות גם להפחית את התנועה הלוך ושוב ולהפחית את המתח הגופני המיותר. והם יכולים להקל על ארגון ואיחוד הזמנות.

עגלות שירות הן הבחירה הטובה ביותר עבור מסעדות ועסקים אחרים העוסקים בכמויות גדולות של פריטים. יש להם ארבעה גלגלים ושני צירים, כך שהם האפשרות הטובה ביותר להעברת פריטים כבדים. עגלות אלה נועדו להיות עמידים ורב -תכליתיים. לעגלה טובה יהיו גלגלי נעילה, שיעזרו לכם לשמור על הפריטים שלכם תוך כדי העברתם ממקום למקום.

בנוסף לגלגלים, לעגלות השירות יש ידיות ומדפים. ניתן להשתמש בהם לאחסון פריטים כבדים, כמו קופסאות. הם נועדו גם להקל על פריטים כבדים נעים. בין אם זה עבור מחלקת המחסן או המשלוח שלך, עגלת שירות יכולה להפחית את הלחץ הלוגיסטי.